Divadlo

UŽ SI NÁS OBJEDNALO 180 MŠ A ZŠ, VIDĚLO NÁS VÍCE JAK 12.000 DIVÁKŮ

Hrajeme každý všední den, (dopoledne i odpoledne) od Aše až po Hrčavu minimálně pro 60 dětí. Cena představení je 50 Kč za jednoho diváka (v ceně komiks Strážílkové ZDARMA)


♥ Kdo jsme

V dnešní nelehké době klademe důraz na morální hodnoty společnosti, etickou výchovu a vzdělání. STRÁŽÍLKOVÉ chtějí přinášet tradici a prosté lidské hodnoty do současnosti, ve které je mnozí z nás stěží hledáme. Nejedná se jen o originální časopis a divadelní představení pro děti ZŠ 1. stupně plných postav a příběhů. Projekt má hlubší fylozofický a výchovně-vzdělávací podtext.

♥ Co nabízíme

Nové představení dvou herců v originálních kostýmech Strážílků a autorským pohádkovým příběhem, vlastními rekvizitami a ozvučením. Dětem představíme během 45 minut 10 postav.

Nechybí výrazné prvky etické výchovy, které usnadňují pozitvní ovlivnění postojů a chování dětí… soutěž, písnička a pro každého velké překavpení – ZDARMA nový komiksový časopis Strážílkové.

♥ Komu chceme hrát

Všem dětem MŠ a ZŠ od 1. do 4. třídy v celé republice. Naučíme je, proč je důležité pozdravit, poprost a poděkovat, jak požádat o pomoc, proč si vytvářet pravidla, co je fair play a mnoho dalšího.

♥ Co máme za sebou

Odehráli jsme 150 představení, které shlédlo téměř 12 tis. diváků. Byli jsme mezi dětmi, pečlivě vnímali a zaznamenávali jejich reakce, které byly inspirací pro další strážílkovská představní. Zpětnou vazbu jsme hledali také u pedagogů.


Divadelní představení STRÁŽÍLKOVÉ: Jak vysbodili ducha Makity žádejte:

– na e-mailu: strazilkove@caduco.cz

– telefonicky na čísle: 722 531 866


Na společné setkání se těší autor Tomáš Bek, herci a herečky.